CrossFit

Kondiční trénink  je unikátně navržen tak, aby vytrénoval všestranného sportovce. V tréninku se mísí cvičební prvky z gymnastiky, atletiky a olympijského vzpírání. Piluje se rychlost, vytrvalost, síla, výbušnost, flexibilita, koordinace a přesnost. Kombinace těchto prvků se provádí ve vysoké intenzitě a neustále se obměňuje. Nic na úkor ničeho. Klade se důraz především na správně provedenou techniku, teprve až pak přichází na řadu intenzita (rychlost, množství opakování, či větší zátěž).

 

Vyzkoušejte první hodinu crossfitu zdarma a rezervujte se na tel: 608 961 141


Dotazy pište prosím do formulářeTento sport může cvičit úplně každý. Na věku, pohlaví ani předešlých sportovních zkušenostech nezáleží. Všichni bez rozdílu mohou cvičit stejné cviky, přizpůsobuje se jen množství, zátěž či modifikace složitějších a náročnějších cviků podle možností cvičence. Trénink je jak pro profesionální sportovce, tak pro nadšence z pohybu i úplné začátečníky, kteří se právě rozhodli svůj přístup k pohybu a svému tělu změnit.

Cílem není zvítězit nad soupeřem, ale sám/sama nad sebou je to výzva. Každé opakování navíc, každé kilo nad hlavou navíc je krokem vpřed k dalšímu zdokonalení sebe sama a spokojenosti se svým posunem.

 

Kontaktujte nás

Palác Koruna
Jezdecká 177
Liberec 1